O nás

01 O nás

Čmelákovi na cestách

Rodina Čmeláků ráda cestuje, poznává, miluje výzvy a vyhledává dobrodružství. S narozením dcerky Lili naše přání a touhy nevymizely (právě naopak!), bylo však třeba naše plány přehodnotit a pozměnit průběh samotných cest. Prvotní výlety po regionu jsme zvládali lépe a lépe, postupně jsme nasbírali odvahu vydat se za hranice. Na Česko jsme nezanevřeli, za první rok jsme však zvládli zrealizovat Adventní tour po evropských velkoměstech, kdy nás přinutilo k návratu až rozbité zadní sklo a vykradené auto v Bruselu. Na jaře jsme vyrazili do Švýcarska, kde jsme strávili skvělé 4 týdny střídavě ve Stein am Rhein, v Lucernu, Curychu a u jezera Wallensee. Na podzim 2023 máme opět nabitý itinerář, tedy plány máme velkolepé, ovšem kdy a kam to ve finále bude, se dočtete na našem blogu. Díky, že nás čtete!

Cestohrátky

Doporučení a tipy na výlety s dětmi (hlavně těmi malými).

mrkni tady

Blogování

Zápisky z našich cest po Evropě. Co jsme viděli a zažili sdílíme na blogu.

mrkni tady
02 Kdo jsme

Pracující rodina v pohybu

Naše mise

Téměř mesiášská. Tak zaprvé! Je to především o inspiraci, chceme rodičům prezentovat tipy, kam s dětmi na výlet a za zábavou. Zadruhé je to dobrá investice. Ne naše, ale Vaše. Nemusíte ztrácet čas na Googlu a sítích, stačí navolit správný kraj, vybrat výlet a hurá do auta. Co vidět, kam zajít, co ochutnat - Cestohrátky jsou nabité informacemi, sdílíme tipy, které osloví celou rodinu.

Naše vize

Využití maxima příležitostí, které západní svět nabízí. Chceme sebe a děti vzdělávat formou poznávání a interakce s vrstevníky. Chceme mít možnost si zapřemýšlet a odpočinout na osamocených koutech světa. Chceme žít tady a teď, UŽ ne AŽ.

Cíle rodiny

Vychovat dobrého člověka zdravého rozumu. Být spolu a společně se posouvat dopředu. Užívat si život.

03 Členové rodiny

Seznamte se s Čmelákovými

Team Image

Lili

Malá pasažérka

Team Image

Emílie

Mladá matka

Team Image

Richard

Starý otec

Naše Cestohrátky